نکات حقوقی و قوانین و مقررات
I I I I I
- تنها مرجع رسمی ارتباط با كاربران، وب سايت رسمی این فروشگاه یعنی www.chelesme.com و اطلاعات تماس درج شده در آن است؛ لذا از هيچ روش ديگري جهت برقراري ارتباط با شما استفاده نخواهد شد و مسئوليت عواقب ناشي از بي احتياطي كاربران به عهده خود آنان است.
- این فروشگاه متعهد مي گردد كه اطلاعات ثبت شده مشتريان در پروفايل كاربري را جهت منافع تجاري در اختيار سايرين قرار ندهد.
- این فروشگاه متعهد مي گردد كه با توسعه زيرساختهاي امنيتي و بكارگيري تکنولوژی هاي مورد نیاز، امنيت استفاده شما از سایت را توسعه دهد و از اطلاعات شخصی شمامحافظت نمايد.
- كليه مطالب و محتويات سايت این فروشگاه جزئي از اموال و دارایي هاي آن مي باشد و حق هرگونه استفاده و انتشار با منافع تجاري بصورت انحصاري در اختيار خودش است. بديهی است استفاده بدون کسب مجوز کتبی، پیگرد قانونی ‏‌دارد.


  قوانین ومقررات سایت فروشگاه اینترنتی چلسمه  

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی، استفاده از پروفایل شخصی و تمام خدمات ارائه شده توسط مجموعه چلسمه به معنای آگاه بودن و پذیرش شرایط و قوانین و نحوه ی استفاده و برخورداری از تمام سرویس ها و خدمات چلسمه است.

 1)   ثبت سفارش در هرزمان به معنی پذیرش کلیه شرایط، قوانین، و خدمات چلسمه از طرف کاربر می باشد.

 2) کلیه ی شرایط و خدمات قابل ارائه چلسمه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و متعاقباً کاربران موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند.

 3) در صورتی که قوانین، سرویس ها و خدمات چلسمه در آینده دچار تغییرات گردند، در همین صفحه تغییرات به روز رسانی می شوند و استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر ذكر شده است.


  ارتباط چلسمه با کاربران                                         

 1) جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها همچنین هنگامی که شما سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا به چلسمه ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و فروشگاه چلسمه (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ می دهد.

2) تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.chelesme.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وبسایت چلسمه هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.chelesme.com ندارد و کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش در باره چلسمه استفاده کنند.

*  توجه داشته باشید که خط خدماتی 9850002060560390+ و نیز خط های اختصاصی 500020309596+ و 50002030002954 و  شماره موبایل هاي 09178849924 | 09176292924 | 09170196092 و نيز خط ثابت 07737688855 تنها شماره‌ های است که فروشگاه اينترنتي چلسمه از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود، پیامک ارسال و تماس تلفنی برقرار می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیام و تماس تحت عنوان فروشگاه اینترنتی  چلسمه، یا هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام چلسمه است و فاقد اعتبار می باشد.

  رعایت حریم شخصی                                              

فروشگاه اینترنتی چلسمه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته ومتعهد می شود از آن ها به نحواحسن محافظت ‏‌نماید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تیم چلسمه جزئی از اموال این مجموعه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی چلسمه محفوظ می‏‌دارد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏سایت چلسمه و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای چلسمه محفوظ است.

کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.


  ثبت، پردازش و ارسال سفارش                              

1) روز کاری به معنی روز شنبه تا جمعه هر هفته است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری پردازش می‌‏شوند.

2) شما می توانید 7 روز هفته در تمام ساعات شبانه روز سفارش خود را درفروشگاه اینترنتی چلسمه به ثبت برسانید.

3) فروشگاه اینترنتی چلسمه در تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. اما در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگا ه چلسمه محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

4) در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی یک روز کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. 

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای چلسمه محفوظ است و فروشگاه چلسمه در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

5) با توجه به ثبت سیستمی، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور وجود ندارد و کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشد.


  سایر نکات                                                             

- مکان تحویل کالا آدرسی است که مشتری در حین ثبت سفارش در وب سایت www.chelesme.com درج می نماید و آدرس با هماهنگی های بعدی از سوی مشتری قابل تغییر می باشد.کد QR

منو