قوانین ارسال و بازگشت کالا

I I I I I

  سفارش شما بلافاصله و پس از دریافت سفارش ارسال می شود. در صورت انتخاب روش نقدی ، همکاران مامبلغ کالا و هزینه حامل را پس از تحویل کالا دریافت می کنند. در هر مرحله در خصوص سفارش شما اطلاع رسانی ایمیلی و پیامکی صورت می پذیرد و در انتها فاکتور هزینه ها برای شما ایمیل خواهد شد. چنانچه از کالای دریافتی راضی نبوده و یا حتی پیش از دریافت کالا از خرید خود انصراف دادید پول شما برگشت داده خواهد شد. ما امکان پرداخت روش های متفاوت انتقال پول را برای شما آماده کرده ایم. از جمله روش انتقال اینترنتی پول که تحت اس اس ال و درگاه امن پرداخت بانکی است. شما هرنوع شیوه ی حمل را که انتخاب کنید شماره ی پیگیری مرسوله برای شما ایمیل خواهد شد. 

  هزینه های ارسال شامل هزینه های پیک موتوری است و کالای مورد نیاز شما با قیمت درج شده روی آن ها و قیمت مغازه، تحویل داده خواهد شد و هیچ گونه هزینه اضافه از شما اخذ نمی گردد. ما پیشنهاد می کنیم سفارشات خود را در یک گروه جمع آوری کنید. ما نمی توانیم دو سفارش مجزا را با هم در یک گروه جمع آوری کنیم و هزینه ارسال هرکدام جداگانه محاسبه خواهند شد. 

ارتباط ما با شما تعاملی است و می توانید هنگام سفارش گذاری در صورت نیاز به اعمال هرگونه نظری آن را در صفحه سفارش کالای خود بنویسید.

سایت چلسمه موفق به کسب نماد الکترونیک وزارت صنایع و معادن - نشان ملی - و نیز نماد اینترنتی ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی - عالی ترین نماد اعتماد - گردیده است.

*** ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی چلسمه برابر با قبول شرایط خدمات این فروشگاه است.

کد QR

منو